Dikkaldırım Cd. No:58/B Osmangazi / BURSA
+90(552) 892 00 61

Zirkonyum

Doktora Soru Sor
Online Randevu Al

Diş hekimliğinin temel gereksinimleri olan estetik, sağlamlık, doku uyumu ve doğallık konularında bugüne kadar ulaşılan en yüksek kaliteye sahip bir üründür.

Bu sistemde alt yapı olarak metal yerine beyaz bir alaşım olan zirkonyum kullanılır. Son teknoloji ürünü bu altyapı estetik ve dayanıklılığı birarada sunabilme özelliğine sahip tek malzemedir. Sistemin en büyük avantajı ulaştığı çok yüksek dayanılılıkla arka bölgedeki köprülerde de tam estetik bir görünüm sağlamasıdır.

Zirkonyum Diş Kaplama, beyazlatma gibi metotlarla sonuç alınmayan ileri derecedeki (antibiyotik, flor vb.)renkleşmelerde ,önceden dişleri kesilmiş kişilere, ayrık dişleri birleştirmede (diastema kapama), ağzında metal destekli köprü kuron (kaplama) olan kişilere, kırık dişlerin düzeltilmesinde, rengi ve yapısı bozulmuş eski dolguların düzeltilmesinde, çapraşık ve eğri dişlerin düzeltilmesinde (ortodontik tedavi alternatifi olarak), dolgu yapılamayacak kadar aşırı madde kaybı olan dişlerde uygulanır.

Vücudumuzla mükemmel uyum sağlandığı için diş eti hastalığı olan ya da diş eti hastalığına yatkın olan kişilerde rahatlıkla kullanılabilir.

Ayrıntılı bilgi ve randevu için irtibata geçiniz.