Dikkaldırım Cd. No:58/B Osmangazi / BURSA
+90(552) 892 00 61

Sıkça Sorulan Sorular

Bazen dişlerimize özen göstermemize rağmen rengi istediğimiz beyazlıkta olmayabilir. Genellikle daha önce kullanılmış antibiyotikler, eski kaplamalar ya da yaşlılığa bağlı sararmalarda , doğuştan olan sarılıklar gözlemlenebilir.
Yapılan araştırmalar ve mikroskopik çalışmalar 10%’luk ev beyazlatma solüsyonunun uzun dönemde kullanımında zarar olmadığını göstermiştir.
Porselen lamina dişlerin ön yüzeylerine yapıştırılan porselen yapraklardır (0,3,- 0,7 mm). Işık geçirgenliği doğal dişi taklit eden laminalar, dişlerin şekil ve renklerini çok kısa sürede düzeltebilen en estetik tedavi şeklidir.
Porselen lamina diş şekillerini beğenmeyen kişilere yapılabilir.Ön bölgedeki ileri diş renkleşmeleri olan kişilere (tetrasiklin renkleşmesi, ileri derecedeki sararmalar vs. ) yapılabilir.
SIKÇA SORULAN SORULAR NE İŞE YARAR?

Sıkça Sorulan Sorular sayfamızda aklınıza takılan soruların cevaplarını bulabileceksiniz. Ayrıca merak ettiğiniz tedavi yöntemleri hakkında bilgi edinip, bu tedavi yöntemlerinin uygulandığı hastalarımızın yorumlarınıda görebileceksiniz.

En çok merak edilen tedavi yöntemleri?
Diş Beyazlatma 50%
Porselen Kaplama 26%
İmplant 24%
Hala aklınızda takılan sorular varsa bize sorabilirsiniz.