Dikkaldırım Cd. No:58/B Osmangazi / BURSA
+90(552) 892 00 61

Hakkımızda

BURSA DİŞ

Özel Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ; kaliteli , güvenilir ve hijyenik şartlarda hizmet vermek amacı ile 2012 yılında siz değerli hastalarımızın hizmetine açılmıştır. Hasta memnuniyeti, karşılıklı anlayış ve güven ile daha güzel bir geleceğe hep birlikte gideceğiz.

Siz değerli hastalarımıza kaliteli ve güvenilir hizmet veren , koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı olarak çalışan ,kendi alanında tercih edilen itibarlı bir kurum olmaktır.

Ağız ve diş sağlığında kullanılan yeni teknolojilerin gelişimleri tarafımızdan takip edilerek, konusunda uzman ekip ve son sistem ekipmanlarımızla sizlere en iyi şekilde hizmet sunabilmeyi amaçlıyoruz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün kliniğimizi ve kendimizi ile geliştirmekteyiz. Bu doğrultuda;

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için alanında uzman, yenilikleri takip eden uzman hekimler ile birlikte çalışmaktayız. Mutlu hasta, mutlu hekim prensibi ile her geçen gün edindiğimiz deneyimleri siz değerli hastalarımızla paylaşmaktan dolayı mutluyuz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün kliniğimizi son teknoloji donanımlar ile geliştirmekteyiz. Güleryüzlü personel, üstün hizmet anlayışımız ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

01.Ücretsiz Muayene
02.Doğru
Tedavi
03.Uygun
Fiyat
0
YILLIK TECRÜBE
Hatice Erbaş
Hasta

Buraya gelmeden birçok yerde tedavi görmeme rağmen ağrılarım ve sıkıntılarım geçmek bilmedi.
Ancak Bursa Diş Merkezinde doğru teşhis ile tedavimi çok hızlı ve doğru bir şekilde tamamladım.

Ahmet Köse
Hasta

Zamanında dişlerimi çok ihmal ettiğim için ciddi sağlık sorunları yaşadım.Ancak Bursa Diş Merkezi sayesinde sağlığıma yeniden kavuştum.

Buse Karagöz
Hasta

Diş beyazlatma işlemi yaptırmak istiyordum ancak bazı endişelerim vardı.Ancak Bursa Diş Merkezi bu konudaki tecrübesi ve bana verdikleri güven sayesinde şu an inanılmaz güzel bir gülüşe sahibim.

Sitemizden Hemen online randevu alabilirsiniz.

online randevu

Mesajınız

Soru*